Про компанію

Салон Nissan

Компанія "АТМ Кропивницький"  новий офіційний дилер Nissan в місті Кропивницький і регіоні.
Відкриття автоцентру відбулося 20 вересня 2019 року.

Офіційний дилер Nissan "АТМ Кропивницький" на сьогодні є другим дилером в Україні, побудованим відповідно до нових європейських стандартів Nissan. На території нового офіційного дилера Nissan розташовані просторий шоу-рум, сервісний центр, склад оригінальних запчастин і аксесуарів.

Сервісний центр нового дилерського центру налічує 4 підйомники, 5 постів, 1 пост розвалу-сходження, пост з додатковим обладнанням, пост шиномонтажу та мийку  це дозволяє обслуговувати більше 10 автомобілів на день.

Ми керуємося виключно європейськими стандартами якості і пропонуємо найбільш вигідні умови придбання і обслуговування автомобілів.

Фахівці відділу продажів автомобілів Nissan розкажуть про спеціальні умови кредитування (програма Nissan Finance), допоможуть вибрати модель Nissan, і забезпечать комфортні умови проведення тест-драйву. Тепер Вам не потрібно самостійно оформляти автомобіль в МРЕВ, адже цим ми можемо зайнятися самостійно!

Також ми надаємо можливість швидко оформити страхові поліси ОСАГО і КАСКО.

Здійснити будь-яку оплату можна у відділенні банку, яке знаходиться на території автоцентру. А вільний час Ви можете провести в нашій комфортній зоні відпочинку.

Особливу увагу офіційний дилер "АТМ Кропивницький" приділяє гарантійному та післягарантійному обслуговуванню автомобілів. Ми здійснюємо будь-який вид ремонту, використовуючи новітні технології та комп'ютерну діагностику. Фахівці автосервісу  справжні професіонали, готові виконати як міні-ремонт, так і капітальний ремонт автомобілів.

Найголовніше наше досягнення  це довіра і рекомендації постійних клієнтів.

Завжди раді Вам в нашому автоцентрі!
Чекаємо Вас 7 днів на тиждень!

Контакти:
м. Кропивницький, пр-т Винниченка, 2
Салон: (097) 710-33-33, (0522) 210-333
Сервіс: (0522) 210-333

 

АВТОСАЛОН

БРОШУРИ