Про компанію

Салон Nissan

Компанія "АТМ Кропивницький"  новий офіційний дилер Nissan у місті Кропивницький та регіоні.
Відкриття автоцентру відбулося 20 вересня 2019 року. 

Офіційний дилер Nissan "АТМ Кропивницький" на сьогоднішній день є другим дилером в Україні, побудованим відповідно до нових європейських стандартів Nissan. На території нового офіційного дилера Nissan розташовані просторий шоу-рум, сервісний центр, склад оригінальних запчастин та аксесуарів.

Сервісний центр нового дилерського центру налічує 4 витяги, 5 постів, 1 пост розвалу-сходження, пост з додатковим обладнанням, пост шиномонтажу та мийку це дозволяє обслуговувати понад 10 автомобілів на день.

Ми керуємося виключно європейськими стандартами якості та пропонуємо найвигідніші умови придбання та обслуговування автомобілів.

Фахівці відділу продажів автомобілів Nissan розкажуть про спеціальні умови кредитування (програма Nissan Finance), допоможуть обрати відповідну саме Вам модель Nissan, та забезпечать зручні умови проведення тест-драйву. Тепер Вам не потрібно самостійно оформляти автомобіль у МРЕВ, адже цим ми можемо зайнятися самостійно!

Також ми надаємо можливість швидко оформити страхові поліси ОСЦПВ та КАСКО.

Здійснити будь-яку оплату можна у відділенні банку, що знаходиться на території автоцентру. А вільний час Ви можете провести у нашій комфортній відпочинковій зоні.

Особливу увагу офіційний дилер "АТМ Кропивницький" приділяє гарантійному та післягарантійному обслуговуванню автомобілів. Ми здійснюємо будь-який вид ремонту, використовуючи новітні технології та комп'ютерну діагностику. Фахівці автосервісу справжні професіонали готові виконати як міні-ремонт, так і капітальний ремонт автомобілів.

Найголовніше наше досягнення  це довіра та рекомендації постійних клієнтів.

Завжди раді Вам у нашому автоцентрі!
Чекаємо на Вас 7 днів на тиждень!

Контакти:
м. Кропивницький, пр-т Винниченка, 2.
Салон: (097) 710-33-33, (0522) 210-333
Сервіс: (0522) 210-333

 

АВТОСАЛОН

БРОШУРИ