Новий Nissan JUKE Мультимедійна система
Новий Nissan Juke NISSANCONNECT SERVICES

Мобільний додаток NissanConnect Services надає доступ до багатьох унікальних функцій вашого Nissan JUKE. Більше технологій. Більше зручності.

АНАЛІЗ ПОЇЗДОК

АНАЛІЗ ПОЇЗДОК

Постійний доступ до вашої статистики: кількість поїздок, подолана відстань і багато іншого.

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ ФАРАМИ ТА ЗВУКОВИМ СИГНАЛОМ

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ ФАРАМИ ТА ЗВУКОВИМ СИГНАЛОМ

Блимайте вогнями або посигнальте клаксоном — зробіть так, щоб ваш Nissan JUKE виділявся.

Новий Nissan Juke БУДЬТЕ ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

За допомогою доступних технологій NissanConnect® ви можете бути завжди на зв'язку. Просто підключіть сумісний смартфон за допомогою USB-кабелю і отримайте доступ до всієї інформації. Або використовуйте покрокову навігацію для легкого побудування маршруту до місця призначення. Все це є частиною Nissan Intelligent Mobility, яка з'єднує вас з усім світом прямо в салоні автомобіля.

За допомогою покрокової навігаційної системи ви можете легко передавати інформацію про маршрут зі свого сумісного смартфона на сенсорний екран Nissan JUKE. Він також виводить детальні вказівки на дисплей задля допомоги водієві. Якщо сталося так, що ви припаркувалися в декількох кварталах від готелю, він може навіть надіслати пішохідний маршрут на ваш телефон.

APPLE CARPLAY®

APPLE CARPLAY®

Зустрітися з друзями? Побувати у різних місцях? Просто запитайте Siri®. Оснащений голосовим помічником Siri®, Apple CarPlay® зберігає ваші контакти, улюблені месенджери, бібліотеку iTunes®, плейлисти Apple Music®, мапи Apple Maps і багато іншого. Ви можете регулювати гучність та перемикати екрани навіть на кермі. Просто підключіть сумісний iPhone® до свого Nissan JUKE за допомогою USB-кабелю і вирушайте.

ANDROID AUTO™

ANDROID AUTO™

Дістаньтеся туди, куди вам потрібно, з Google Maps™ в якості вашого гіда і Google Play™ Music в якості музичного супроводу на вашому шляху. Виберіть пісню, змініть пункт призначення або відповідайте на повідомлення тримаючи руки на кермі вашого Nissan JUKE за допомогою сотень доступних голосових команд.

Новий Nissan Juke ВСЯ НЕОБХІДНА ІНФОРМАЦІЯ ПРОСТО ПЕРЕД ОЧИМА

Зосередьтеся на найважливішому — кермуванні. Від детальних вказівок навігатора до попереджень про небезпеку — кольоровий дисплей нового Nissan JUKE показує всю інформацію прямо перед вашими очима. Не має необхідності відводити погляд від дороги навіть на мить.

МУЗИКА ПО BLUETOOTH

МУЗИКА ПО BLUETOOTH

ІДЕНТИФІКАЦІЯ ВХІДНИХ ДЗВІНКІВ

ІДЕНТИФІКАЦІЯ ВХІДНИХ ДЗВІНКІВ

ПОКРОКОВА НАВІГАЦІЯ

ПОКРОКОВА НАВІГАЦІЯ

ЕКОНОМІЯ ПАЛЬНОГО

ЕКОНОМІЯ ПАЛЬНОГО

[1] Підключати мобільний телефон для використання NissanConnect слід тільки тоді, коли авто безпечно припарковано. Використовувати систему завжди потрібно відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що використання технології гучного зв'язку може відволікати від стеження за дорогою, що може знизити контроль над авто. Android auto™ працює при наявності офіційного додатка Android Auto™ у смартфоні власника. Компанія ТОВ "Ніссан Мотор Україна" не відповідає за доступність офіційного додатка Android Auto™ в Україні. Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин та умов. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження. На чутливість і використання функцій може вплинути поганий сигнал зв’язку в автомобілі. Для оптимальних результатів переконайтеся, що ваш автомобіль перебуває в мережі з хорошим покриттям. Функції доступні залежно від версії автомобіля: у стандартній комплектації чи лише додатково (за додаткову плату). Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції).