Nissan LEAF

LEAF
NISSAN LEAF ВІДКРИЙТЕ ІНШИЙ РІВЕНЬ КЕРУВАННЯ

Nissan LEAF оснащений технологіями інтелектуального керування і заряджає вас відчуттям динамічної їзди. Повністю електричний Nissan LEAF — вираження Nissan Intelligent Mobility.

Nissan LEAF
CУЧАСНИЙ ДИЗАЙН

CУЧАСНИЙ ДИЗАЙН

Завдяки чітким аеродинамічним лініям та фірмовій решітці V-Motion, Nissan LEAF виглядає настільки ж передовим, як і технології, що стоять за ним. Будь сміливим. Вирушай на пошуки пригод. Поринь у захоплення.

ПІДКОРЮЙТЕ НОВІ ВІДСТАНІ

ПІДКОРЮЙТЕ НОВІ ВІДСТАНІ

Запас ходу до 270 км в змішаному циклі та до 389 км в міському циклі, швидка та проста зарядка, інноваційні технології, розроблені для збільшення автономності та заряду акумулятора — ще ніколи не було кращого часу «електрифікуватися». Керування 100% електромобілем означає, що натиснувши педаль акселератора, ви одразу поринаєте у захоплюючу подорож з плавним, миттєвим та повним прискоренням, яке ви можете отримати лише з електромобілем. Такі емоції ви отримуєте з Nissan.

Як заряджати Nissan LEAF?

Зарядити Nissan LEAF надзвичайно просто. Від простого домашнього штекера до загальнодоступних швидких зарядних пристроїв — широкий вибір режимів зарядки означає, що ви можете підзарядитися де завгодно та коли завгодно.

 
Варіант №1:
вдома, в офісі або в дорозі - зарядка змінним струмом (АС) - повний заряд батареї Nissan LEAF
7 годин 30 хвилин.
 
Варіант 2:
в дорозі - швидка зарядка - від 20% до 80% заряду батареї Nissan LEAF
приблизно 60 хвилин.
 
 
Інформаційно-розважальна система NISSANCONNECT МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА NISSAN LEAF

Nissan LEAF оснащений технологією NissanConnect, яка інформує, розважає та допомагає тримати все під контролем. Додаток NissanConnect дозволяє легко перевірити свій запас ходу та багато чого іншого, тоді як з Apple CarPlay™ та Android Auto™ ви з легкістю можете інтегрувати ваш смартфон та додати улюблені розваги, навігацію та месенджери прямо на великий сенсорний екран інформаційно-розважальної системи.

Nissan LEAF
МІСЦЯ ВИСТАЧИТЬ УСІМ

Хоча ззовні Nissan LEAF виглядає доволі компактним, насправді його простору без проблем вистачить для всіх ваших пасажирів, покупок та багажу. Дізнайтеся більше про розміри Nissan LEAF, а також решту технічних характеристик.

БРОШУРИ