Новий Nissan Qashqai ДИЗАЙН
НОВА ФОРМА ВИРАЖЕННЯ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД НОВОГО NISSAN QASHQAI

Новий Qashqai пропонує нове бачення дизайну кросовера з мускулястими пропорціями, палітрою насичених кольорів, що включає пропоновані як опція двоколірні варіанти, яскраве світлодіодне освітлення, стильні алюмінієві рейлінги на даху.

Новий Nissan Qashqai
Світлодіодні передні фари і задні ліхтарі

Світлодіодні передні фари і задні ліхтарі

Двоколірний кузов

Двоколірний кузов

ІНТЕР’ЄР НОВОГО NISSAN QASHQAI

Усе в салоні нового Qashqai викликає відчуття досконалості. Сучасний стиль та преміальні матеріали довкола викликають відчуття простору. Ергономічний дизайн керма, органів керування та консолі гарантують цілковитий комфорт під час руху, а покращена видимість екрана та бездоганна інтеграція технологій забезпечують відчуття впевненості, пильності та готовності до керування.

Новий Nissan Qashqai
НОВИЙ NISSAN QASHQAI Ваш особистий простір

Розслабляйтесь на сидіннях ергономічного дизайну з оптимізованою опорою для попереку. Насолоджуйтесь преміальними матеріалами, якісним оздобленням усього салону та сидіннями водія і переднього пасажира з функцією масажу. Тут з’явилась нова центральна подушка безпеки, щоб ви почувалися ще краще захищеними. Новий Qashqai – не просто удосконалена версія. Це відкриття.

Новий Nissan Qashqai

Авто відкрите до замовлення у офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. Про наявність авто в салонах дізнавайтеся у офіційних дилерів Nissan в Україні.
Зображення і описи наведені тільки для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків і які не обов'язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям або пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити в стандартну комплектацію (доступні як додаткові опції).
* Під виразом «Довершений кросовер» мається на увазі вдосконалення технічних та візуальних характеристик автомобіля у порівняні з попередньою версією моделі у лінійці Nissan Qashqai.
[1] Крісла виготовлені частково зі шкіри, частково з ПВХ.