Автомобілі Nissan Mild Hybrid

Автомобілі Nissan Mild Hybrid

Сучасна технологія двигунів, що забезпечує високу ефективність без зміни стилю керування

 

Автомобіль Mild Hybrid — оптимізація ефективності
Автомобіль Mild Hybrid — оптимізація ефективності
У Mild Hybrid використовується бензиновий двигун для живлення обертання коліс, а літієва батарея забезпечує підтримку руху. Технологія зупинки-зрушення підвищує ефективність, вимикаючи двигун, коли автомобіль рухається за інерцією або коли водій прибирає ногу з педалі на швидкості менше 18 км/год у випадку автоматичної трансмісії. Таким чином зменшуються викиди та витрати на обслуговування.

Як це працює?

 

Заряджається під час руху
Заряджається під час руху
Автомобілі Mild Hybrid пропонують значне поліпшення ефективності завдяки системі смарт-регенерації. Коли автомобіль рухається та вповільнюється, кінетична енергія зберігається й використовуються для підзаряджання акумуляторної батареї.
Відпочинок для двигуна
Відпочинок для двигуна
Завдяки регенеративному гальмуванню енергія, яка зазвичай зношує гальмівні колодки, використовується з користю. Під час холостого ходу або руху за інерцією починає працювати батарея, живлячи електрообладнання автомобіля, тож двигун може вимикатися частіше, підвищуючи ефективність споживання палива.
Полегшує пришвидшення
Полегшує пришвидшення
Енергія, що зберігається в акумуляторній батареї, забезпечує додаткову потужність під час пришвидшення, полегшуючи керування та зменшуючи навантаження на двигун.

Переваги керування автомобілем Mild Hybrid

 

Без змін у звичному стилі керування

Звісно, Mild Hybrid змінює дещо у вашому досвіді керування автівкою. Нею легше керувати, вона пропонує більшу ефективність і комфорт під час руху містом. Та вам не потрібно турбуватися про запас ходу або зарядку. Просто поповніть паливо та продовжуйте рухатися у звичному стилі.
Економічна робота

Mild Hybrid забезпечують більшу ефективність завдяки використанню кінетичної енергії, що виробляється під час руху автомобіля чи гальмування, для підзаряджання батареї. Завдяки додатковій підтримці під час пришвидшення та технології зупинки-зрушення для вимкнення двигуна під час руху автомобіля за інерцією або прибирання ноги з педалі на швидкості до 18 км/год у випадку автоматичної трансмісії ви звісно відчуєте економію на заправці.
Висока ефективність, зменшення викидів

Підтримка з боку батареї означає, що двигун не працює виснажливо для забезпечення плавного пришвидшення та під час руху вгору. Двигун також вимикається, коли він не використовується, завдяки чому керувати ще комфортніше, потрібно менше палива та зменшуються викиди.

Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації, чи бути доступні як опції (за додаткову плату).
Для користування сервісами NissanConnect вам знадобиться обліковий запис користувача NissanConnect. Необхідно також зареєструватися й увійти до системи за допомогою свого імені користувача та пароля. Для користування безкоштовним застосунком сервісів NissanConnect вам знадобиться смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-картка з підтримкою передавання даних із наявним або окремим контрактом на надання послуг мобільного зв’язку між вами та вашим оператором мобільного зв’язку. Робота всіх сервісів залежить від покриття мобільної мережі.
Підключати мобільний телефон для користування NissanConnect слід тільки тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Завжди слід використовувати систему відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему тільки тоді, коли це безпечно. Користувачі мають усвідомлювати, що технологія гучного зв’язку може відвернути увагу від дороги та негативно вплинути на повний контроль над автомобілем.

БРОШУРИ