Підготуйте ваш автомобіль до літа


Комплексна діагностика автомобіля за 299 грн1


ВИГОДА НА ЛОБОВЕ СКЛО ДО 25%*
ВИГОДА НА АКСЕСУАРИ ДО 25%*
Тримач для велосипедів
Тримачі вантажу
Багажний бокс
Фаркоп
"Секретні" колісні гайки
Персоналізація авто
ВИГОДА НА ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ ДО 50%*
ВИГОДА НА МОТОРНІ ОЛИВИ ДО 15%**
Запасні частини Value Advantage***

Запасні частини Value Advantage***

Моторні оливи. Вигода до 15%**

Моторні оливи. Вигода до 15%**

Вигода на преміум фільтри до 25%*
Забезпечте чистоту повітря в салоні вашого Nissan за допомогою нового високоякісного салонного фільтра.

ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІФЕНОЛУ

Протиалергенний поліфенол, який компанія Nissan використовує в комбінованому салонному фільтрі, допомагає нейтралізувати алергени, усунути неприємні запахи, а також запобігти потраплянню газів і часточок пилу до салону автомобіля.
 

ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ ВІД АЛЕРГІЇ

Поліфеноли – це природні молекули рослинного походження, які містяться в коренях рослин і фруктах та мають високоефективну протиалергійну, антиоксидантну, антиканцерогенну та протизапальну дії. Поліфенол, який протягом століть приносив користь здоров’ю людей, відтепер використовує компанія Nissan для очищення повітря, що подається в салон автомобіля.
 
 

Акція діє з 01.06.2024 до 10.07.2024 на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій, зони проведення операції ООС та заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської федерації, а також деяких регіонів, які потенційно знаходяться під обстрілами збройних сил Російської федерації або де проводяться бойові дії. Перелік дилерів, що здійснюють свою діяльність, зазначено на сайті www.nissan.ua
1 Комплексна діагностика автомобілів Nissan будь-якої моделі за спеціальною рекомендованою ціною від 299 грн з ПДВ. Зазначена спеціальна ціна є рекомендованою на період дії Акції, остаточна вартість встановлюється дилерами самостійно та ТОВ «Ніссан Мотор Україна» не несе відповідальності у разі невідповідності встановленої дилером ціни зазначеній рекомендованій спеціальній ціні. Звичайна вартість діагностики визначається дилерами мережі Nissan в залежності від моделі Nissan та ціни нормо-години у окремого дилера. Вартість додаткової діагностики сплачується окремо, виходячи з розцінок дилера.
* Під вигодою мається на увазі співвідношення рекомендованої ціни на період Акції порівняно зі звичайною рекомендованою ціною. На різні найменування запчастин та аксесуарів встановлено різний розмір вигоди. Розмір вигоди є рекомендованим, остаточна ціна встановлюється дилером. Детальний перелік запчастин та аксесуарів, на які поширюється вигода, та умови отримання вигоди можна дізнатися в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні, адреси яких містяться на сайті nissan.ua. Знижки за різними акціями не поєднуються.
** Для негарантійних автомобілів.
*** Про подробиці програми Value Advantage («Велью Едвантидж») дізнавайтеся в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні.

БРОШУРИ