Антибактеріальна обробка системи кондиціонування

Навіщо очищати систему кондиціонування салону?

Повітря, що потрапляє в автомобіль ззовні, охолоджується в випарнику центральної частини системи кондиціонування. При проходженні потоку повітря через випарник, волога, що міститься в повітрі, накопичується на випарнику, що створює сприятливі умови для розмноження різних бактерій, які викликають серйозні захворювання.

Волога, що накопичується, є причиною неприємного запаху в салоні, а також призводить до алергічних реакцій. Заміни салонного фільтра недостатньо: він забруднюється і пропускає пил вже через 6 місяців експлуатації.

Ми пропонуємо послугу антибактеріальної обробки системи кондиціонування з використанням нових технологій і матеріалів компанії Henkel (Німеччина):

Для забезпечення довгого терміну служби вашого автомобіля Nissan і повного збереження оптимальних характеристик двигуна ми настійно рекомендуємо при обслуговуванні автомобіля використовувати оригінальні моторні масла і технічні рідини Nissan.

Засіб антисептик-очищувач для кондиціонерів:

  • очищує і дезінфікує поверхню випарника і повітроводів;
  • знищує бактерії швидко і без залишків;
  • запобігає появі нових бактерій на період до 1 року;
  • сприяє усуненню неприємного запаху;
  • не токсичний, не містить розчинників, не викликає алергічних реакцій;
  • покращує ефективність охолодження салону автомобіля.

Переваги

На відміну від звичайних пінних або рідких очищувачів, які просто розпорошуються на поверхню випарника, засіб за допомогою використання апарату TEROSON AIR CONDITIONING CLEANING MACHINE розпорошується і втягується потоком повітря у випарник і магістралі системи кондиціонування, забезпечуючи таким чином максимальний ефект нанесення в важкодоступні місця, що дозволяє провести обробку системи більш якісно. Дана технологія має також звільняє від необхідності розбірних робіт всередині салону, що істотно скорочує час проведення обробки і вартість послуги.

Пропонуємо нашим клієнтам скористатися послугою АНТИБАКТЕРІАЛЬНА ОБРОБКА СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ.

БРОШУРИ