Технічне обслуговування і ремонт

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ NISSAN
ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ NISSAN
Усі майстри Nissan пройшли спеціалізоване навчання та гарантують високу якість обслуговування вашого автомобіля. Вони використовують оригінальні запасні частини Nissan, які відповідають найвищим критеріям якості. Запасні частини з такими самими специфікаціями встановлюють на нові автомобілі Nissan на конвеєрі. І пам'ятайте, що проведення технічного обслуговування в офіційного дилера Nissan дозволяє продовжити дію програми технічної допомоги на дорогах Nissan Assistance на 1 рік до наступного регламентного обслуговування, навіть після закінчення терміну гарантії на автомобіль. Регламентне обслуговування та ремонт проводяться дилерами Nissan з використанням оригінальних запасних частин Nissan. На роботи та запасні частини діє гарантія 12 місяців.
ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ
ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ
Всі автомобілі повинні відповідати мінімальним нормам безпеки і допустимого рівня вмісту CO/CH у вихлопі нормам токсичності. Якщо вік вашого Nissan 3 роки або більше, вам необхідно проходити регулярний технічний огляд. Мета огляду — переконатися у справності всіх систем вашого автомобіля, його безпеці та відповідності екологічним вимогам законодавства. Ми можемо проводити не тільки технічне обслуговування, а й організувати попередній технічний огляд вашого Nissan, щоб забезпечити проходження технічного огляду.
ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ ВІКОМ ПОНАД 3 РОКИ
ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ ВІКОМ ПОНАД 3 РОКИ
Nissan виконує обслуговування автомобілів і після завершення гарантії, щоб ви могли відчувати впевненість за кермом протягом всього терміну володіння!
БРОШУРИ