Оригінальні запасні частини і моторне масло

Оригінальні запасні частини

Сучасний автомобіль — це складний механізм, що складається з тисяч деталей і елементів. Всі ці деталі мають чіткі характеристики за розміром, масою, твердістю та щільністю матеріалу, опору тощо.

Відома якість автомобілів Nissan — результат ретельного виконання всіх цих вимог по всьому списку комплектуючих, на всіх етапах виробництва. Щоб зберегти цю якість, Вам знадобляться запасні частини, виготовлені на тому ж технологічному рівні і з такими ж характеристиками.

Оригінальні запасні частини Nissan створені спеціально для Вашого автомобіля Nissan і гарантують надійність, довговічність і безпеку зі збереженням високих динамічних характеристик автомобіля за будь-яких умов.

ОРИГІНАЛЬНЕ МОТОРНЕ МАСЛО ТА ТЕХНІЧНІ РІДИНИ

Для збереження чудових динамічних характеристик вашого Nissan ми розробили лінійку оригінальних моторних масел і охолоджуючих рідин, створених спеціально для Вашого автомобіля.

Лінійка продукції відповідає суворим специфікаціям компанії Nissan.

Для забезпечення довгого терміну служби Вашого Nissan і повного збереження оптимальних характеристик двигуна ми настійно рекомендуємо при обслуговуванні автомобіля використовувати оригінальні моторні масла і технічні рідини Nissan.

Лінійка оригінальних моторних масел і технічних рідин Nissan:

  • моторні масла;
  • трансмісійні масла;
  • охолоджуючі рідини;
  • гальмівні рідини.

Оригінальне моторне масло Nissan є високоякісним продуктом зі збалансованою в'язкістю для зменшення сили тертя при запуску двигуна і зносу при роботі на низьких температурах. Масло забезпечує повний захист і збереження характеристик для довгого терміну служби двигуна.

БРОШУРИ