Захист радіатора

Використання захисту радіатора дозволяє знизити ймовірність пошкодження деяких елементів автомобіля. Така деталь не входить в заводську комплектацію транспортних засобів. Установка сітки дає можливість уникнути необхідності в ремонті і відновленні радіатора охолодження внаслідок попадання каміння та інших предметів.

Крім цього, захисна сітка на радіатор або в бампері забезпечує збереження елементів автомобіля, дозволяє зберегти їх чистими навіть при активній експлуатації автомобіля. Наявність цих деталей безпосередньо впливає на працездатність машини. Монтаж захисної сітки на радіатор знижує ймовірність перегріву в результаті наявності сміття і сторонніх предметів в деталях машини. Надмірна забрудненість здатна привести до перегріву двигуна і його виходу з ладу. А усунення таких поломок пов'язано зі значними фінансовими витратами.

Фахівці нашої компанії встановлюють елементи для захисту радіатора в точній відповідності з нормами і вимогами. Елемент монтують з внутрішньої сторони, тобто за декоративною решіткою. Важливо розуміти, що це  досить складна процедура. Саме тому купити захисну сітку і встановити її краще за все в спеціалізованому дилерському центрі.

Процедура монтажу решітки переднього бампера може бути виконана у зручний для Вас час. При проведенні робіт фахівці використовують професійні інструменти та обладнання, а також якісні витратні матеріали. Це дозволяє здійснити установку сітки в бампер в мінімальні терміни. На надану послугу і деталі надається гарантія. Саме у нас Ви можете купити захисну сітку в бампер і на решітку радіатора на вигідних умовах.

БРОШУРИ