Шумоізоляція кузова автомобіля

З якою метою проводиться шумоізоляція кузова автомобіля?

Фахівці довели, що тривала поїздка в автомобілі з високим рівнем шуму призводить до швидкої стомлюваності водія і знижує безпеку руху. Усунення цієї проблеми сприяє значному збільшенню концентрації уваги на дорожню ситуацію, що є значним фактором для Вашої безпеки. Шуми в автомобілі виникають в основному в результаті вібрації різних елементів конструкції кузова і салону, взаємного зіткнення пластикових і металевих елементів (панель приладів, елементи оббивки салону). Це відбувається часто в зв'язку з проблемами дорожнього покриття, які поки тільки збільшуються.

Вібро- і шумоізоляція дозволяє знизити сторонні звуки в салоні автомобіля до 96%, а також значно підвищує комфорт і зручність під час їзди. Під поняттям шумоізоляції мається на увазі приглушення, за допомогою шумоізолюючих засобів, шумів трансмісії, двигуна, покришок, металевих деталей і інших частин автомобіля. Також шумоізоляція використовується для кращого звучання аудіосістем.

Наші фахівці вибрали з величезного асортименту шумоізоляційних матеріалів найбільш підходящі для зниження внутрішнього шуму. Набір включає в себе комплекс матеріалів: шумопоглинальних, шумоізолюючих, які при правильному встановленні на автомобіль дозволяють домогтися акустичного комфорту, недосяжного іншими засобами.

Крім зниження шуму і рівня вібрацій, комплексне застосування всіх трьох видів матеріалів забезпечить ще й гарну теплопровідність автомобіля, а також підвищить як акустичні характеристики, так і захистить кузов від корозії.

При шумоізоляції відбувається повний демонтаж салону автомобіля. Залишається тільки двигун, все інше знімається. Всі деталі, між якими відбувається тертя, проклеюються спеціальним матеріалом. У деяких місцях використовується спеціальний поролон, який має особливі показники терміну придатності.

БРОШУРИ